Поредна драматична победа с тайбрек спечелиха волейболистите на Добруджа 07 срещу Хебър – Пазарджик. Отборът от Добрич за четвърти път печели двубой по подобен начин от общо девет изиграни мача в първенството.
Домакините спечелиха първия гейм с 25:16. Гостите от Пазарджик обърнаха развоя на срещата в своя полза след 25:22 и 25:14. Добруджа 07 успя да вкара мача в тейбрек, измъквайки четвъртия гейм с 26:24. Решителната пета част бе взета от домакините с 15:9. 32 точки в този мач реализира Жулиен Георгиев, 18 новото попълнение Невен Нешев, по 11 – Чавдаров и Мечкаров.
Добруджа 07 заема шестото място във временното класиране на мъжката волейболна Суперлига с 5 победи и 4 загуби. В следващия кръг отборът от Добрич гостува на лидера Пирин в Разлог още утре.